Hokejové chrániče ramen CCM Tacks 9080 SR

Novinka

NOVINKA !!! Chrániče ramen CCM Tacks 9080 Senior. Profesionální řada výstroje CCM Tacks.

Dostupnost: skladem
Výrobce: CCM
Kategorie: SENIORSKÉ
Expedice: ihned k expedici

3 490 Kč

Cena bez DPH: 2 884,30 Kč

Varianty produktu: (4)

Velikost chráničů
Velikost chráničů Senior S, Senior XL, Senior L, Senior M

RAMENNÍ CHRÁNIČE CCM TACKS 9080

KONSTRUKCE: DVOUVRSTVÁ STREČOVÁ VESTA SE SYSTÉMEM UPÍNÁNÍ NASTAVITELNÝMI PÁSKY - Anatomická 3D konstrukce brání zvedání ramenních chráničů, aby poskytovaly maximální ochranu a dokonalé seděly na ramenou a trupu díky nastavitelným páskům.

VÝLISKY: JDP RAMENNÍ VÝLISKY S CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O® - Výlisky díky své promyšlené konstrukci účinně odvádějí sílu nárazu od ramenního kloubu a chytrý materiál D3O® pohlcuje nárazy.

TRUP: CHRÁNIČ LEDVIN Z HD PĚNY S ODNÍMATELNÝM CHRÁNIČEM BŘICHA - Dokonale kryje oblast ledvin a s odnímatelným chráničem břicha zajišťuje účinnou ochranu a pohodlí.

BICEPS: NASTAVITELNÝ CHRÁNIČ BICEPSU - Na míru přizpůsobený tvar pro větší pohodlí a profesionální úroveň ochrany.

HRUDNÍ KOST: POHYBLIVÝ CHRÁNIČ HRUDNÍ KOSTI Z LISOVANÉ PE PĚNY S CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O® - Prvotřídní PE pěna v kombinaci s chytrým materiálem D3O® pohlcujícím nárazy spolehlivě ochrání hrudní kost.

PÁTEŘ: POHYBLIVÝ CHRÁNIČ PÁTEŘE Z LISOVANÉHO PE - Vysoká úroveň ochrany, pohodlí a vylepšená pohyblivost.

VÝPLŇ: KOMFORTNÍ VESTA SE SÍŤOVANOU VÝPLNÍ - Komfortní výplň je maximálně prodyšná a poddajná, čímž udržuje hráče v suchu, chladu a chrániče lehké.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

605 867 863
Heureka.cz Zboží.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím