Hokejové brusle BAUER S21 Ti Vapor Hyperlite SR

Novinka Sleva

15% SLEVA !!! Pův.cena 23.499 Kč. Profesionální brusle Bauer Vapor Hyperlite Senior. PRVNÍ BROUŠENÍ A NAHŘÍVÁNÍ ZDARMA !!!

Dostupnost: skladem
Výrobce: BAUER
Kategorie: SENIOR
Expedice: ihned k expedici
Záruka: 2 roky

19 990 Kč

Cena bez DPH: 16 520,66 Kč
Stará cena: 23 499 Kč
Ušetříte: 3 509 Kč, 15%

Varianty produktu: (3)

Velikost bruslí
Velikost bruslí 7 - FIT 2 (EUR 42 ; UK 7,5 ; 26 cm), 8 - FIT 2 (EUR 43 ; UK 8,5 ; 26,8 cm), 9 - FIT 2 (EUR 44,5 ; UK 9,5 ; 27,7 cm), 10 - FIT 2 (EUR 45,5 ; UK 10,5 ; 28,5 cm)

15% SLEVA !!! PŮVODNÍ CENA 23.499 KČ

+ PRVNÍ BROUŠENÍ ZDARMA ( 200 KČ )

+ NAHŘÍVÁNÍ ZDARMA ( 300 KČ )

+ KAŽDÉ DALŠÍ BROUŠENÍ LEVNĚJŠÍ O 40 KČ

ZA SEZÓNU UŠETŘÍTE DALŠÍCH CCA 1000 KČ !!!

- Profesionální brusle Bauer S21 Ti Vapor Hyperlite Senior

- Brusle z modelové řady Vapor od Baueru jsou vlajkovou lodí. Snoubí v sobě nejmodernější materiály, působivý design s praktickým využitím a maximální kvalitu, kterou pocítíte už po prvním nazutí bruslí. Brusle Vapor jsou speciálně navržené pro hbité hráče s rychlou akcelerací.

- Jako ryba ve vodě se v nich budou cítit hokejisté, pro něž je typická náhlá změna pohybu na ledě a maximální zrychlení během jediného okamžiku. V tomto ohledu se brusle Vapor liší od řady Supreme, kterou jsme naopak stvořili pro hráče s dlouhým skluzem a je tedy vhodnější k silovému stylu bruslení. U všech modelů Vapor se těšte na pevný chránič, asymetrický střih brusle, plastové šněrování nebo měkčí provedení spodní části brusle – právě ta se stará o lepší odraz.

- Model HyperLite je nejlepší kousek z řady Vapor. Jedná se o prémiové brusle, které jsou navržené na míru profesionálních hráčům, ale skvěle poslouží také hokejistům hrajícím pro zábavu.

- Brusle HyperLite charakterizuje, stejně jako ostatní modely Vapor, přizpůsobivost rychlému odrazu hráče. Vyznačují se podrážkou Hyperflex, složenou z kompozitního materiálu v přední části brusle a litého pružného materiálu v části zadní. Hokejista díky této podrážce maximalizuje přenos energie při akceleraci a brusle mu dají jistotu při jízdě v oblouku.

- Velký přínos má také moderní systém šněrování Hyperflex, který se stará o to, aby brusle co nejlépe obepla nohu hráče. Hokejista se zásluhou tohoto šněrování při akceleraci snadno dostane do předklonu a získá boční stabilitu. Pokud zbožňujete co největší pohodlí, pak vás potěší, že jazyk brusle v sobě má zapracovanou unikátní pěnu Aerolite, napomáhající maximální lehkosti.

- U bruslí Vapor HyperLite naleznete nůž Pulse TI s brilantním skluzem.

OSTATNÍ VELIKOSTI NA OBJEDNÁVKU S DODÁNÍM DO 5 DNÍ. VOLEJTE 605 867 863 NEBO PIŠTE NA INFO@SPORTHOKEJ.CZ

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

605 867 863
Heureka.cz Zboží.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím