Hokejka CCM JetSpeed FT4 Pro INT

Novinka Náš tip

10% SLEVA PŘI REGISTRACI !!! Profesionální hokejka CCM Jetspeed FT4 Pro Intermediate

Dostupnost: skladem
Výrobce: CCM
Kategorie: INTERMEDIATE HOKEJKY
Expedice: ihned k expedici
Záruka: 2 roky

5 690 Kč

Cena bez DPH: 4 702,48 Kč

Varianty produktu: (2)

Zahnutí
Zahnutí Pravá 29, tvrdost 65 ( 30 KP ), Levá 29, tvrdost 55 ( 28 KP ), Pravá 29, tvrdost 55 ( 28 KP ), Levá 28, tvrdost 55 ( 28 KP ), Pravá 28, tvrdost 55 ( 28 KP ), Levá 28, tvrdost 65 ( 30 KP ), Levá 29, tvrdost 65 ( 30 KP ), Pravá 28, tvrdost 65 ( 30 KP )

10% SLEVA PŘI REGISTRACI NA E-SHOPU NEBO NA PRODEJNĚ !

- Profesionální hokejka CCM Jetspeed FT4 Pro Intermediate

- NOVÁ TECHNOLOGIE SKELETON+ Nová technologie v oblasti zúžení propůjčuje holi nejen lehkost a vylepšený cit, ale díky konzistentnímu zpracování i větší spolehlivost v klíčových okamžicích hry.

- BOD OHYBU HYBRIDNÍ BOD ODPALU Vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.

- TECHNOLOGIE RUKOJETI TECHNOLOGIE VRSTVENÝCH UHLÍKOVÝCH VLÁKEN NANOLITE Vysoce funkční technologie vrstvených uhlíkových vláken v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny spread tow daly vzniknout holi, která je neuvěřitelně lehká a pevná zároveň.

- ČEPEL ČEPEL RR-90 S TLUMICÍM JÁDREM Náš exkluzivní tlumicí materiál ve spojení s optimalizovanou tuhostí dodává správný poměr citu a výbušnosti, aby mohla nabídnout to nejlepší z obou světů.

- TVAR RUKOJETI R GEOMETRIE Aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě. Nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

- MATERIÁL SIGMATEX SPREAD TOW Vysoce funkční tkaninu spread tow speciálně pro nás vyvinul přední světový výrobce leteckých a kosmických technologií. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.

- DOROST/JUNIOR UNIKÁTNÍ I A J GEOMETRIE Geometrie navržená specificky pro velikost rukou mladších hráčů se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

605 867 863
Heureka.cz Zboží.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím