Hokejka BAUER Supreme Ultrasonic S20 INT

Novinka Sleva

SLEVA 20% !!! Nejnovější a nejlehčí hokejka Bauer Supreme Ultrasonic - Tvdost 55 a 65 Flex !

Dostupnost: skladem
Výrobce: BAUER
Kategorie: INTERMEDIATE HOKEJKY
Expedice: ihned k expedici
Záruka: 2 roky

4 799 Kč

Cena bez DPH: 3 966,12 Kč
Stará cena: 5 999 Kč
Ušetříte: 1 200 Kč, 20%

Varianty produktu: (4)

Zahnutí
Zahnutí Pravá P92 Matthews tvrdost 65, Levá P92 Matthews tvrdost 65, Levá P28 Eichel tvrdost 55, Levá P28 Eichel tvrdost 65, Levá P92 Matthews tvrdost 55, Pravá P92 Matthews tvrdost 55

SLEVA 20% !!!

- Máte hokejky Supreme zaškatulkované jako hole „pro obránce na golfáky“? Tak tomu už je konec!

- V této sezóně přichází zcela nová koncepce hokejek této modelové řady

- Navržena v novém konceptu je Supreme Ultrasonic naší nejlehčí hokejkou Supreme všech dob!

- Hokejka je zkonstruována tak, aby její vlastnosti pomáhali hráči i při střelách zápěstím a nejen při střelách nápřahem.

- Hokejka tak reflektuje požadavky současné rychlé hry, kdy je třeba co nejrychleji vystřelit a zároveň poskytuje střelám razanci, tak jak jsme u Supremek zvyklí.

- Zajistili jsme, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Vrcholnou technologií je Sonic Taper Technology, jedná se o sedmihranný shaft ve spodní části, díky kterému došlo k redukci váhy a vylepšenému balanci, což zajistí hladší přenos energie z rukou do čepele pro rychlejší a tvrdší střelu.

- Ale to není jediný důvod, proč se jedná o naši nejlepší Supreme hokejku všech dob.

- Sonic Taper zajišťuje rychlejší přenos energie, zatímco konstrukce hokejky, která byla zcela vyrobená metodou Advanced Carbon Layering redukuje váhu na 390 gramů.

- Asymetricky propletený karbon TeXtreme maximalizuje přenos energie během každé střely.

- Pojidlo DURAFLEX zvyšuje odolnost a Monocomp technologie výroby (tj. jednodílná konstrukce hokejky) vylepšuje balanc, cit při vedení puku a akceleruje prohnutí krčku hokejky při střele.

- V neposlední řadě tu máme FastCore, novou lehkou čepel s jádrem ve kterém jsou dvě různé pěny, což vylepšuje cit na puku a rychlost střely. Obal čepele byl navržen tak, aby redukoval váhu a maximalizoval energii, která jde do puku při střele.

- Délka hole : 158 cm 

- Zahnutí : P92 Matthews a P28 Eichel

P92 Matthews

 
P28 Eichel
 


Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

605 867 863
Heureka.cz Zboží.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím