Hokejka BAUER S21 Vapor Hyperlite Grip YTH

Náš tip Novinka Sleva

10% SLEVA !!! Pův.cena 2.449 Kč. Dětská hokejka Bauer Vapor Hyperlite YTH - 20 Flex !

Dostupnost: skladem
Výrobce: BAUER
Kategorie: DĚTSKÉ HOKEJKY
Expedice: ihned k expedici
Záruka: 2 roky

2 204 Kč

Cena bez DPH: 1 821,49 Kč
Stará cena: 2 449 Kč
Ušetříte: 245 Kč, 10%

Varianty produktu: (2)

Zahnutí
Zahnutí Levá P92 tvrdost 20, Pravá P92 tvrdost 20

10% SLEVA !!! PŮVODNÍ CENA 2.449 KČ

- Dětská hokejka Vapor HyperLite s tvrdostí 20 se pyšní speciálně vylepšeným balancem pro malé hokejisty, kteří se učí střílet. Model Vapor HyperLite je extratřídou mezi současnými hokejkami. Jde o nejlehčí hůl od Baueru, její hmotnost se v porovnání s modelem FlyLite, dosavadním rekordmanem, povedlo snížit o několik gramů. Váha je nižší u dospěláckých i mládežnických variant hokejky. Špičkový model HyperLite by neměl chybět ve výbavě žádného profesionálního ani poloprofesionálního hráče, protože kromě ultralehké váhy dostal do vínku i řadu dalších technologických zlepšováků.

- Návrháři tentokrát kladli důraz na ještě lepší vyvážení hole, a tak se HyperLite stala nejlépe vyváženou hokejkou z řady Vapor. Navzdory dalšímu snížení hmotnosti je čepel o 20 % odolnější než předchozí model, u shaftu odolnost vzrostla o 5 %. Toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky.

- Hokejka Vapor HyperLite je zároveň vyrobená tak, aby hráčům maximálně usnadnila střelbu. Oproti modelu FlyLite má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji. Zkrátka a jednoduše: pokud si Vapor HyperLite pořídíte, brankáři budou mít zase o kus větší potíže se zastavováním vašich střel.

- Délka hole : 130 cm ( při postavení ke zdi )

- Tvrdost : 20 Flex

- Zahnutí :

P92

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

605 867 863
Heureka.cz Zboží.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím